Yonex Belgian International 2013

  • Bericht auteur:
  • Berichtcategorie:Badminton / Club

Al onze jeugdspelers (tot 18 jaar) kunnen gratis deelnemen aan de clinics tijdens de Yonex International Badminton Championship in Leuven op zaterdag 14 september 2013.

Let op het aantal plaatsen is wel beperkt tot 14.

We vertrekken om 13u45 stipt aan de sporthal Kouter te Leest. Onze jeugdspelers starten met een uurtje les (= clinic) gegeven door Belgische toptrainers. Deze gaat door in Sportcomplex Kessel-Lo, Stadionlaan 4, 3010 Kessel-Lo van 15u tot 16u. Iedereen deelnemer moet om 14u45 speelklaar (club t-shirt, racket en propere indoorschoenen) zijn in de sporthal.

Daarna trekken we vrijblijvend naar de Sportoase op de Philipssite 6 te 3001 Leuven (ongeveer een 6-tal km van het sportcomplex in Kessel-Lo). Vanaf 17u kunnen we de finales van de Yonex Belgian International gratis bijwonen en tal van topspelers live aan het werk zien. Ook niet badmintonspelers (ouders, partners, …) kunnen mee genieten van deze finales aan een voordelig tarief.

Yonex Belgian International Badminton Championships 2013